Büyük sevdam ömrümün sahibı

Sen benim başıma gelen en güzel şey sin sevdamsin herseyimsin umudum yasamım nefesimsin meleğim (SM)AŞK Ömrümün Sahibi

devamını oku

Benim MELEĞİM

Bugun Regaip Kandili kandilinizi kutluyorum.Hayatimda yasamimda sevdigim ilk kez asik oldugum aldatmadigim sadık kaldigim ve ahlakı güzelligi yasam tarzı ailesi yetistirilmezi ile kendine hergün daha fazla ömrümu adadigim omrümun sahibi S.Kaan ın oglumun annesi MELEĞİM Seni cok seviyorum.

devamını oku

Aklım da askım da sensin herseyim melegim

Sevdası gönlumde olan yarim..Senden öte..ÂŞĶ yoķ.ömrüme ömür katanım başlangıcim ve sonum .Seni cok seviyorum.(SM)ÂŞĶ Ömrümün Sahibi

devamını oku

Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun

Bütün mevsimleri bir günde, bütün yıllɑrı bir mevsimde yɑşɑmɑyɑ rɑzıyım seninle… SEN BAŞIMA GELEN EN GÜZEL BELAMSIN BENİM ELLERİMDEKİ BİTMEYEN DUAMSIN NEFES ALMA NEDENİMSİM ESKİMEYEN TUTKUMSUN BENIM.Benim Guzeller Güzeli Melegim.Sevgililer gunumuz kutlu olsun canim sevdig

devamını oku

Huzur Veriyorsun

Hiç mi geçmez mevsim sende be Adam? Hep mi baharsın, hep mi böyle huzur kokarsın... Yıllanmaz mı seninde bakışların.. Bu kadar mı yakışır adımın yanına adın, iyiki varsın.Ömrümün Sahibi(SM).

devamını oku

SeNiN AdıN AşK

Sabahın Köründe Güneşten Önce.Fikrime doğan ilk Şeysin.Güzel olan Herşeye.SeNiN Adını Koydum.SeNiN AdıN AşK(SM)

devamını oku

Yuregim hep senle yaniyor

Çok güzel sin bitanem.Ben senin herseyi ni cok seviyorum.Ben seni seviyorum bu benim tek gercegim.Mutluluk bizim yüregimizde hep kalsin Mutlu yillar seninle senin adın AŞK (SM).

devamını oku

Masum ve Çıkarsız

Birinin sana "sihir"missin gibi bakacak AŞK ı secin tıpkı benim gibi.Hayatımdaki mucize herseyi degistirebiliyor.Yasama sevincimi onunla dolu yuregimi hergun verdigi heycan masumiyeti bosa denmedi bu söz ona..Masum Ve Çıkarsız Yürekden Sevenlerin Hakkıdır AŞĶ (SM)..

devamını oku

Huzurumsun

Sadece dogruluk ve güven duydugun yerde huzurum var .Sahte hayatlar gunluk birlikde olunan kadinlar bos ve eglence sonrasi pismanlik.Bekledigim Melegim di geldi ve huzurum herseyim oldu ALlah`ıma sükür bugünüme.(SM)AŞĶ..

devamını oku

Nefesim Bitanem

Seni çok seviyorum canım aşkım herşeyim benim kalbimde yüreğim de öyle güzel sin ki kalbim de yüreğimde ilk ve tek aşkım sevdiğimsin aşıgım sana sen çok degerlisin benim için kıymetlimsin Melegim Sevdam ömrümün sahibi ölurum ikinize de (SM)ÂŞĶ.

devamını oku