Huzur Veriyorsun

Hiç mi geçmez mevsim sende be Adam? Hep mi baharsın, hep mi böyle huzur kokarsın... Yıllanmaz mı seninde bakışların.. Bu kadar mı yakışır adımın yanına adın, iyiki varsın.Ömrümün Sahibi(SM).

devamını oku

SeNiN AdıN AşK

Sabahın Köründe Güneşten Önce.Fikrime doğan ilk Şeysin.Güzel olan Herşeye.SeNiN Adını Koydum.SeNiN AdıN AşK(SM)

devamını oku

Yuregim hep senle yaniyor

Çok güzel sin bitanem.Ben senin herseyi ni cok seviyorum.Ben seni seviyorum bu benim tek gercegim.Mutluluk bizim yüregimizde hep kalsin Mutlu yillar seninle senin adın AŞK (SM).

devamını oku

Masum ve Çıkarsız

Birinin sana "sihir"missin gibi bakacak AŞK ı secin tıpkı benim gibi.Hayatımdaki mucize herseyi degistirebiliyor.Yasama sevincimi onunla dolu yuregimi hergun verdigi heycan masumiyeti bosa denmedi bu söz ona..Masum Ve Çıkarsız Yürekden Sevenlerin Hakkıdır AŞĶ (SM)..

devamını oku

Huzurumsun

Sadece dogruluk ve güven duydugun yerde huzurum var .Sahte hayatlar gunluk birlikde olunan kadinlar bos ve eglence sonrasi pismanlik.Bekledigim Melegim di geldi ve huzurum herseyim oldu ALlah`ıma sükür bugünüme.(SM)AŞĶ..

devamını oku

Nefesim Bitanem

Seni çok seviyorum canım aşkım herşeyim benim kalbimde yüreğim de öyle güzel sin ki kalbim de yüreğimde ilk ve tek aşkım sevdiğimsin aşıgım sana sen çok degerlisin benim için kıymetlimsin Melegim Sevdam ömrümün sahibi ölurum ikinize de (SM)ÂŞĶ.

devamını oku

sabah gunesim

Ey benim eşsiz dilberim;gönlümün sultanı,kalbimin sahibi,sabahımı güzel kılan gecemi aydınlatan dünyalar güzeli sevgilim,aldığım nefesime anlam katan yarim bu can sanadır sensiz istemem atmasın kalbim,gülmesin yüzüm,sabah olmasın gecem kararsın yüreğim kanasın,yokluğum da a

devamını oku

yuregime yakisanim

omrumun sahibi askim bitanem oglumuz ve biz.AŞĶ(SM)

devamını oku

İcimdeki Sen

Bazen Benim hayatıma ❤ Girdigine Hayatında bana yer verdigine Ve Mutlulugu Tarif Ettigine!Sevdigim Olduguna Çok Şükür Işte.YOLUM`da Güzelleşti YOLCULUGUM`da!!(SM)AŞK

devamını oku

Hayatimiz..

Içimizde Kocαmαn Bi Dünyα Kurduk, O Dünyαnın KαLbisin S.Kaan..oglumuz hayatimiz askimiz cok gucluyuz iste ASK..(SM)

devamını oku